Avustralya Dil Okulu Fiyatları 2020 – Avustralya’da Dil Eğitimi

avustralya dil okulu fiyatları 2019

Avustralya Dil Okulları – Photo by Austin Elder on Unsplash

Avustralya Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları eğitimleri sayesinde İngilizce’yi yerli gibi konuşmaya hazır mısınız? Dünyanın her yerinden arkadaş edinmek ister misin? Avustralya’da İngilizce ve diğer dilleri öğrenerek bunu başarabilirsiniz. Dil eğitimi hakkında merak ettiklerinizi Avustralya dil okulu yazımızda bulabilirsiniz. Kendiniz için en iyi okulu tüm yönleriyle inceleyin ve yola çıkın!

Avustralyalılar diğer İngilizce konuşanların kullanmadığı pek çok kelime kullanır. Örneğin ünlü Avustralya selamı, G’day dostum!  Avustralya ingilizcesine İngiltere ve İrlanda’dan birçok kelime girmiştir.

İngilizce, iki milyar kişilik bir nüfusa sahiptir ve 75’ten fazla ülkede resmi dildir veya özel statüdedir. Oxford sözlükbilimi Penny Silva , dünyadaki dört kişiden birinin bir dereceye kadar İngilizce konuşabileceğini tahmin ediyor.

Avustralya Dil Okulu sayesinde İngilizce öğrenmek bir çok yeni nesil teknikle (online dersler veya uygulamalar) mümkün olsa da yurtdışında bir dil okulunda eğitim almak bambaşka bir tecrübedir ve sayısız faydaları vardır.

Avustalya Dil Okulu Fiyatları 2020

Avustralya dil okulu fiyatları 2020 yılında okul, ders süresi ve ders yoğunluğuna göre değişir. Hemen her bütçe için uygun fiyatlarla bir kurs bulunabilmektedir. Melbourne, Sydney gibi büyük şehirlerde 12 haftalık normal bir İngilizce kursu eğitim fiyatı 2,800 AUD – 3,700 AUD aralığında iken 24 haftalık kurs  ücreti ise 5,000 AUD – 6,200 AUD arasındadır. Bu fiyatlara pazarlık ederek alabileceğiniz ekstra indirimler dahil değildir. Pazarlık ederek en az %20 gibi bir indirim almanız çok olasıdır.

Sözü daha fazla uzatmadan listemizdeki okulları incelemeye başlayalım.

BROWNS English Language School Avustralya Dil Okulu Fiyatları 2020

En iyi Avustralya Dil Okulu listesinde bulunan BROWNS English Language School, Güneydoğu Queensland’de, ikisi Brisbane şehrinde, ikisi de Gold Coast’ta olmak üzere dört kampüse sahiptir. BROWNS’da, İngilizce konuşulan bir ülkede, Avustralya’nın en kozmopolit şehirlerinde yaşama ve çalışma heyecanıyla İngilizce öğrenme fırsatına sahipsiniz. Aydınlık sınıflar, misafirperver ortak odalar, öğrenciler için bir bilgisayar merkezi, bina genelinde Wi-Fi ve iyi stoklanmış bir kütüphane bu okulun temel özellikleridir. Bu ünlü okulda Avustralya dil okulu fiyatları konaklama ve diğer masraflar hariç 12 haftalık bir İngilizce eğitimi için 3100 AUD ödemeniz gerekli.

Byron Körfezi (BBELS)

BBELS, uluslararası öğrencilere Avustralya’nın en çarpıcı plaj yerlerinden biri olan Byron Bay’de İngilizce eğitimi alma imkanı sunuyor. BBELS, NEAS Australia ile tamamen akredite edilmiştir ve aynı zamanda prestijli IALC (Uluslararası Dil Merkezleri Birliği) üyesidir. Sınıflar, İngilizce’de etkili iletişime odaklanır. Öğretmenler okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirmek için modern metinler, ses / video DVD / CD, yerel medya ve dergiler kullanır.

Cairns Dil Merkezi

Cairns Language Centre’da İngilizce eğitimi alırken kariyerinizi başlatın, eğitiminizi artırın veya seyahatlerinizi geliştirin. Resif dalış yaparken veya latte yaparken İngilizce pratik yapın. İngilizce ve İş Becerileri gibi benzersiz kurslarla kendinizi iş yaşamına hazırlayın. Alternatif olarak, Eurocentre’de IELTS başarısına hazır olun veya İş İngilizcesi eğitimiyle bu büyük toplantıya hazırlanın.

EC İngilizce

Kariyer seçeneklerinizi geliştirmek ve genişletmek ve eğitim dünyasını açmak için İngilizce öğrenin. EC tarafından sunulan kurslar tüm anlayış seviyelerine uygundur ve seçtiğiniz alana odaklanmak üzere tasarlanmıştır. EC’deki genel ve yoğun İngilizce kursları, güveni artırmak ve akıcılığı artırmak için temel konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerine odaklanır.

Fransızca Dersleri Avustralya

Amelie Hurford, French Lessons Australia’nın CEO’sudur. Paris’te doğdu ve yirmili yaşlarının başında İngiltere’ye gitmeden önce Fransa’da büyüdü. Fransızca derslerini öğrenmek, herkes için erişilebilir ve her şeyden önce öğrenciye okul dışında gerçekten kendilerini ifade edebilecekleri bilgisini vermek amacıyla French Lessons Australia’yı kurdu! Amelie, Brisbane ve Sydney’de, aynı zamanda çevrimiçi dersleri ile French Lessons Australia’yı genişletti. Yeni çevrimiçi kurslar ve materyaller hazırlayarak, öğretim yönteminin Fransızca öğrenmek isteyen herkes için daha erişilebilir olmasını umuyor.

Yoğun İngilizce Dil Enstitüsü

IELI, öğrencilerin İngilizce dil becerilerinin tüm yönlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi sağlar. IELI öğrencileri dört ayrı sınıfta okuyor: Okuma, Yazma, Dinleme ve İletişim. Öğrenciler farklı sınıfları için farklı seviyelere yerleştirilebilirler. Bu Avustralya Dil Okulu ile güçlü yönlerinizi daha da geliştirmek için meydan okuyabilir ve zayıf yönlerinizi geliştirmek için ekstra yardım alabilirsiniz.

Navitas İngilizce

Akademik İngilizce becerilerinizi daha fazla çalışarak geliştirmek istiyorsanız, North Metro TAFE’deki Navitas English mükemmel bir seçimdir. Enstitünün kütüphane, bilgisayarlar, yazıcılar ve fitness merkezi dahil tüm olanaklarına erişebileceksiniz. Desteğe ihtiyacınız varsa, tüm öğrenciler için ücretsiz danışmanlık oturumları vardır. Dersten sonra Northbridge’in hareketli kültürel bölgesini keşfedebilir veya Perth’ün güzel plajlarından birinde güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

AICOL Gold Coast

Jan Keppie ve Garth Keppie, Australian International College of Language’in (AICOL) yegane müdür ve eş-müdürleridir. Gold Coast’taki en eski İngilizce dil okuludur. 1993 yılında Avustralya’da yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi vermek için kuruldu. Bu okul 6-12 yaş arası genç öğrencileri, ebeveyn ve çocuk dahil gençler ve yetişkinleri kabul eder. AICOL dil okulu, öğrencilere İngilizce konuşmayı hızlı bir şekilde öğrenmeyi öğretme konusundaki uzun deneyimlerine dayanmaktadır.

Lexis English Avustralya Dil Okulları Fiyatları

Lexis English, Noosa, Byron Bay, Perth, Brisbane ve Sunshine Coast’ta bulunan bir grup dil ​​okuludur. Lexis, çeşitlilik, esneklik ve zorluklar sunan en yenilikçi İngilizce dil programlarından bir seçki sunar. Bu başarılı okulda Avustralya dil okulu fiyatları konaklama ve diğer masraflar hariç 12 haftalık bir İngilizce eğitimi için 2880 AUD ödemeniz gerekli.

LSI Brisbane

Brisbane, hem çarpıcı plajlara hem de muhteşem kırsal alanlara kolay erişim ve iş, eğlence ve kültürün geliştiği güneşli bir şehirde İngilizce öğrenmek için ideal bir yerdir. LSI olanakları arasında hoş klimalı sınıflar, geniş bir öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimli bilgisayar odası ve İngilizce öğrenirken size destek sağlayacak bir öğrenme merkezi bulunmaktadır. LSI, TOEFL ve Cambridge Sınavlarına hazırlık kurslarının yanı sıra daha genel ESL programları sunmaktadır.

Brisbane Uluslararası Evi – ALS

IH Brisbane – ALS şehir merkezinde yer almaktadır. Okul, eğitim ve öğretimde en yüksek standartları ve yenilikleri uygular. IH Brisbane, konforlu bir ortamda yetenekli bir eğitimci tarafından verilen TESOL’de Genel İngilizce’den Sertifika IV’e geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Her ikisi de dil öğretiminde yüksek kalite işaretleri olan International House World Organisation’a ve NEAS’a ait olmaktan gurur duyuyorlar. Kampüs Brisbane’nin merkezinde, birçok ilginç yer, restoran, müze ve diğerleriyle sosyal mekanlarla çevrilidir. 

Bir Avustralya dil okulu eğitimi için uygun vizelere Avustralya Vizesi sayfamızdan bakabilirsiniz. 

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

KANADA DİL OKULLARI

AMERİKA DİL OKULLARI

İNGİLTERE’DEKİ EN İYİ DİL OKULLARI

DİL OKULLARI – YURTDIŞINDA DİL ÖĞRENMEK İÇİN 7 NEDEN

Yorum bırak